آشنایی با شرایط و نحوه ی خرید خودرو بصورت اقساط

آشنایی با شرایط و نحوه ی خرید خودرو بصورت اقساط

پیش از هر کاری برای شروع متقاضی باید با قرار دادن خودروی مورد نظر خود در سبد خرید ، مراحل خرید را طی نموده وثبت سفارش اولیه را انجام دهد . 

در مرحله بعد و پس از ثبت سفارش توسط متقاضی ، پاکتی حاوی یک فرم همراه با یک تعهد نامه و کارتکس  از طریق اداره ی پست به آدرسی که در فرم ثبت نام قید شده برای متقاضی ارسال می گردد .

در این مرحله متقاضی باید تعهدنامه کتبی را امضاء نموده و مجدداً از طریق پست برای ما ارسال نماید . 

 جهت تکمیل ثبت سفارش ، متقاضی باید مدارک مورد نیاز را از اینجا یا از طریق سایت ، قسمت ارسال مدارک ، بارگذاری و برای ما ارسال نماید . ( لیست مدارک مورد نیاز همراه با تعهد نامه ارسال میگردد ) .

نکته ی مهم : متقاضیان توجه داشته باشند ، از آنجایی که بخش عمده ای از خرید شما بصورت غیر حضوری انجام میشود ، بدیهیست دقت شما در تکمیل فرمها و ارسال مدارک مورد نیاز از اهمیت بالایی برخوردار است . پس نهایت دقت را بخرج دهید .

خب ، نوبت به مرحله ی پایانی رسید .  پس از تکمیل فرم و ثبت سفارش اولیه و پس از امضاء تعهد نامه و ارسال مدارک  توسط متقاضی ، ثبت نهایی به پایان میرسد . 

پس از بررسی مدارک و انجام امور لازم ، ایمیل و پیامکی برای متقاضی ارسال می گردد که در تاریخ مشخص جهت تحویل خودرو به یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی کشور در شهر و محل مربوطه حاضر شود .

سند خودرو تا پایان اقساط در رهم ما باقی خواهد ماند وبا تسویه حساب نهایی آزاد خواهد شد . 

 لازم به ذکر است که تاریخ و روز اعلام شده تغییر نخواهد کرد و درصورت غیبت ، خودرو به شخص دیگر واگذار خواهد شد .

متقاضیان توجه داشته باشند ، از آنجایی که ما هیچگونه پیش پرداخت و یا پیش قسطی از افراد دریافت نمیکنیم ، لذا تمامی خوردهای ثبت سفارشی شما عزیزان به قیمت کارخانه در روز تحویل محاسبه خواهد شد .

اما نکته ی مهمی که متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند و به عبارتی تاییدی بر عملکرد ما و اعتماد شما خواهد بود این است که از زمان ثبت نام در سایت ، تا زمان تحویل خودرو هیچگونه وجهی از متقاضی ، توسط هیچ یک از اعضای تیم ما اخذ نمیگردد . در صورت مشاهده ی چنین تخلفی متقاضی موظف است مراتب را فوراً به ما اطلاع دهند .  

همچنین در اولویت بندی ثبت نام و تحویل خودرو ، هیچ فردی اعم از مشاورین و کارشناسان و مدیران ، دخل و تصرفی نداشته و این امر بصورت رندوم با توجه به شرایطی که اعلام شده و تاریخ ثبت نام از طریق هوش مصنوعی صورت خواهد گرفت . 

عملکرد ما موجب اعتماد شماست .

پشتیبانی

ارتباط با ما

بزودی

فروش قطعات یدکی خودرو . سواری ، نیم سنگین و سنگین .

فروش ماشین آلات کشاورزی و قطعات .

جهت دریافت اطلاعات جدید لطفاً SUBSCRIBE را فعال کنید

Copyright 04/20/2024 1:30 ب.ظ © کلیه ی حقوق این سایت متعلق به یزد خودرو بوده و هرگونه استفاده از محتویات سایت بدون اجازه نامه ی کتبی قابل پیگرد قانونی میباشد .

با اقساط

بدون پیش پرداخت

صاحب خودرو شوید