آنچه که باید درباره ما بدانید

آنچه که باید درباره ی سایت یزد خودروبدانید

با درود .

 

         سایت یزد خودرو بابت انتخاب درستی که نموده اید سپاسگذار شماست .

 

مقدمه :

با نهایت احترام به تمامی عزیزان تولید کننده و وارد کننده خودروبه عرض میرساند ، سایت یزد خودرو سایتی فروشگاهی بوده و مستقلاً بدون هیچ گونه وابستگی به هیچیک ازاین عزیزان ، صرفاً کار فروش خودرواعم از داخلی ووارداتی را انجام میدهد .

ناگفته نماند که سایت یزد خودرو هیچ گونه ارتباطی با خودروسازی یزد ندارد جز اینکه محصولات این کارخانه را جهت خرید دراختیار هم میهنان عزیز قرار میدهد .

 

خرید از سایت یزد خودرو چه مزایایی دارد ؟

 خیلی از فروشنده های خودروی موجود در بازار ، فروش خودرو بصورت اقساط را انجام میدهند اما فرق عمده ای که سایت ما با آنها دارد این است که علاوه بر فروش بصورت اقساط ، هیچ مبلغی نه قبل از فروش و نه هنگام تحویل از خریدار دریافت نمیکند .

 

معرفی و پیشینه ی سایت یزد خودرو :

یزد خودرو با بیش از دو دهه فعالیت موفق در حوزه فروش اقساطی خودرو تصمیم گرفت که این موفقیت را هر چه بیشتر و گسترده تر با مردم خوب کشور شریک شود . از اینرو در سال ۱۴۰۲ سایت فروش اقساطی خودرورا راه اندازی نموده . 

 کلیه کارهای ثبت نام به صورت اینترنتی میباشد و با توجه به رایزنی های انجام شده کل کشور را تحت پوشش قرار داده و تمامی خوردهای ثبت سفارشی شما عزیزان را به قیمت کارخانه در روز تحویل محاسبه می نماید .

لازم به ذکر میباشد که از زمان ثبت نام در سایت تا زمان تحویل خودرو هیچگونه وجهی از متقاضی اخذ نمیگردد و  در اولویت بندی ثبت نام و تحویل به افراد ، هیچ فردی اعم از مشاورین و کارشناسان و مدیران دخل و تصرفی ندارد و رندوم با توجه به شرایطی که اعلام شده و تاریخ ثبت نام از طریق هوش مصنوعی میباشد و هرگونه پرداخت وجه ممنوع میباشد . هدف ما بیشتر قشر ضعیف و کم درآمد و جوانان جوی کار هستند که بتوانند با خرید خوردو به صورت اقساط بدون پیش پرداخت هم صاحب خودرو شوند و هم بتوانند با کار در تاکسی های اینترنتی از پس مخارج زندگی خود برآیند .

شعار ما برای مردم ایران این است که هر ایرانی لایق زندگی خوب میباشد و لایق حداقل یک خودرو.


                         عملکرد ما موجب اعتماد شماست .

پشتیبانی

ارتباط با ما

بزودی

فروش قطعات یدکی خودرو . سواری ، نیم سنگین و سنگین .

فروش ماشین آلات کشاورزی و قطعات .

جهت دریافت اطلاعات جدید لطفاً SUBSCRIBE را فعال کنید

Copyright 04/20/2024 1:31 ب.ظ © کلیه ی حقوق این سایت متعلق به یزد خودرو بوده و هرگونه استفاده از محتویات سایت بدون اجازه نامه ی کتبی قابل پیگرد قانونی میباشد .

با اقساط

بدون پیش پرداخت

صاحب خودرو شوید